Drink and Drive Brno
Tel: 721 016 016

Drink And Drive, Drink Taxi, Odvoz Vozu

Drink and drive je služba, při které si klient jednorázově najme profesionálního řidiče, který ho odveze i s jeho vozem. Je určena pro ty, kteří jsou momentálně „indisponováni“ a nebo z jakéhokoliv jiného důvodu nemohou nebo nechtějí řídit svůj automobil. Vyrážíte-li z pohodlí domova nebo rovnou z práce za zábavou, večírek nebo jinou akci, neváhejte kontaktovat náš dispečink 721 016 016 a my vás bezpečně odvezeme zpět domů i s vašim vozem za velmi příznivou cenu.

Jak to probíhá?

1) Objednávka

Odvoz vás i vašeho vozu si můžete objednat telefonicky na našem dispečinku 721 016 016. Při objednání je nutné nahlásit polohu vašeho vozu, jaké auto povezeme (pro snadnější dohledání vozu) a cíl cesty. Dispečink s Vámi dojedná místo a čas (obvykle 10-30 min) přistavení posádky.

U nás máte také možnost rezervace. V tomto případě mžete objednávat nonstop i mimo naši provozní dobu. Pokud víte v jaký čas budete chtít přistavit posádku na konkrétní adresu, můžete objednávat kdykoliv a dál se nemusíte o nic starat. Dispečink zajistí, aby posádka čekala včas u vašeho vozu.

2) Přistavení posádky

Jakmile se posádka pro vás bude blížit, budete telefonicky vyzváni (5-10 min předem) k příchodu k vašemu vozu. Prosíme vás o dochvilnost, buďte ohleduplní k dalším zákazníkům, abychom k nim přijeli včas.

3) Jízda

Po nasednutí do vašeho vozu vás řidič požádá o vynulování počítadla denních kilometrů (trip). To proto, aby bylo transparentně možné určit vzdálenost odvozu a jeho vyúčtování dle našeho ceníku. Pokud si z jakéhokoliv důvodu vynulování nebudete přát, vzdálenost bude určena dle počítadla našeho vozu.

Před jízdou samotnou Vám řidič navrhne optimální trasu do cíle. Pokud si budete přát jet jinou cestou, řidič pojede dle vašeho přání. Bezpečnou a spolehlivou jízdou vás dovezeme kam budete chtít. Po celou dobu, budete sedět na místě spolujezdce a budete mít vše pod kontrolou.

4) Předání vozidla

Po příjezdu na místo určení, zaparkujeme Vaše vozidlo dle vašeho přání. Vrátíme klíčky od vozu, který si samozřejmě můžete zkontrolovat, vyúčtujeme poskytnutí naší služby dle platného ceníku a ujeté vzdálenosti a rozloučíme se s Vámi.

Pronájem posádky

Další možností, jak využít službu drink and drive je pronájem posádky. Tato varianta je vhodná především pro odvoz vozů z větších akcí, jako jsou svatby, větší firemní akce apod., kde je potřeba odvoz většího množství automobilů a hostů. Spočívá v tom, že si za hodinovou sazbu (najeté kilometry se neúčtují, náklady na naše vozy jsou zahrnuty v hodinové sazbě), pronajmete jednu nebo více posádek, které máte plně k dispozici po celou dobu, kterou si určíte sami. Pro zákazníka je tato varianta výhodná, pokud je posádka plně využita a nedochází k prostojům.

Pronájem osobních řidičů

Služba je vhodná pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou trávit čas řízením automobilu na cestách.

Pronajměte si našeho řidiče a místo řízení využijte Váš čas efektivně nebo jen relaxujte a nechte se vézt. Řidiče je možno pronajmout krátkodobě i dlouhodobě. Jedná se o levnější variantu, kdy nemusíte platit zaměstnance a za něj odvody. V případě zájmu o tuto službu volejte dispečink 721 016 016, se kterým si sjednáte podmínky služby.

Cena

1-6 hodin 1 500,- Kč
6-12 hodin 2 800,- Kč
nad 12 hodin dohodou

Přeprava osob

Nejedná se o klasickou taxislužbu, ale o předem sjednaný odvoz podmíněný zasláním objednávky. Jde především o odvozy delších vzdáleností z Brna a blízkého okolí, například na letiště ( Praha, Bratislava, Vídeň) apod. za předem dohodnutou cenu.

SOS Nákup

Doplňková služba, kterou Vám rádi poskytneme. Vhodná pro ty, kteří pořádají domácí párty nebo podobnou akci a potřebují dokoupit a dovézt alkohol, cigarety apod. I v tomto případě jsou Vám naše posádky k dispozici, dle vašeho přání, dovezeme co si budete přát za předem dohodnutou cenu. Jelikož je tato služba pouze doplňková a nemáme vlastní skladové zásoby, dovezeme zboží pouze z běžně dostupných zdrojů, jako jsou čerpací stanice, různá výdejová okénka a nonstop večerky. Cena za dovoz vašeho nákupu, bude sjednána dohodou, při objednávce.

HalóLogoAuto

ikona hodiny
Pondělí 19:00 – 2:00
Úterý 19:00 – 4.00
Středa 19:00 – 4.00
Čtvrtek 19:00 – 4:00
Pátek 19:00 – 6:00
Sobota 19:00 – 6:00
Neděle 19:00 – 2:00
Jsme tu pro Vás 365 dní v roce!
ikona člověk
Marek Matoušek
Gorkého 92/50, 60200 Brno
IČO: 66520754